Цікава інформація

Будь-яка нова теорія суспільного розвитку є, з одного боку, відображенням якісної зміни соціальних відносин, реальних можливостей і потреб людей, з іншого - наслідком прогресу самого наукового знання. Необхідно дозвіл знову виникаючих протиріч, діагностика соціальних хвороб, пошук методів їх лікування.

**********

Існують області знання, які, мабуть, так чи інакше знайомі кожному до їх спеціального вивчення. Якщо звернутися до соціальної психології, то нікому не важливо, «стара» це дисципліна або «нова». Всі «знають», чим займається «психологія» і що означає «соціальна». Будь-який споживач продукції засобів масової інформації чує, бачить і читає про «соціальних» наслідки або витратах глобалізації і про «психологічної» природі чергових злетів і падінь на фондовому ринку. На відміну від «астрофізики» або «гематології» термін «психологія» ніколи не сприймався виключно і однозначно як позначення наукової дисципліни.

Пошук по сайту

 ИЗДЕЛИЯ ИЗ ГИПСА ДЛЯ АРХИТЕКТОРОВ, you Контактний зоопарк КиївПривілеї контактних зоопарків. Заклад "Лемур" Якщо ви шукаєте чарівне місце для сімейного єднання, краще за контактний зоопарк Київ Лемур не знайти. Цей унікальний заклад створений для дивовижних екскурсій та прямого контакту з дикими тваринами, які повністю адаптовані до людської уваги. Саме тут можна знайти натхнення та позбавитись від постійних проблем буденного життя. Дітям зоопарк "Лемур" дає неймовірне захоплення та шалену радість. Саме тут кожна дитина у змозі відчути на дотик овечку чи білочку, погодувати з рук непосидючого лемура чи швидкого єнота. Для мешканців великого міста без можливості виїзду до сільської місцевості це надзвичайно цікавий похід до домашніх та диких звірів. Що чекає відвідувачів у Контактний зоопарк Київ"Лемур"? Крім великої кількості унікальних мешканців контактний зоопарк Києва підготував цікаві програми гри та свят. Тут можна замовити проведення дня народження чи іншого привітання, взяти участь у квесті чи насолодитись цікавою екскурсією. Кваліфікований зоогід детально розповідає про особливості життя кожної тварини, спосіб харчування та поведінку. У привілеях відвідування сімейного зоопарку: • велика кількість екзотичних тварин (носухи, лемури, дикі кішки та інші); • зона для гри та проведення часу; • абсолютний комфорт (у приміщеннях чисто, відсутні сторонні запахи); • безпека для малих та дорослих. Крім адаптаційного періоду мешканці зоопарку "Лемур" отримують спеціальний комплекс щеплень, регулярно перевіряються на наявність захворювань. Проводяться профілактичні заходи. Догляд за представниками фауни здійснює зоологічний фахівець.

Проксі тут.

Інтернет хостинг IHC - вигідні тарифні плани, низькі ціни.

В Україні.

В Росії.

Эконом