Соціологія

. Опубліковано в Соціологія

Соціологія читається в даний час практично у всіх вищих навчальних закладах країни. Соціологічна освіта є невід'ємною складовою соціально-гуманітарної підготовки фахівців будь-якого профілю. Спираючись на факти, конкретні дані, воно дозволяє дати об'єктивний науковий аналіз соціальної реальності, виходячи на найактуальніші проблеми суспільного життя.

Даний курс лекцій підготовлений відповідно до Державного освітнього стандарту, в ньому знайшли відображення основні теми курсу, що дозволяє використовувати його в будь-якому вищому і середньому спеціальному навчальному закладі. Разом з тим курс написаний на основі Програми для педагогічних інститутів і має професійну спрямованість. Це знайшло відображення і в розробці тематики курсу, і в його змісті.

Пошук по сайту

 купить настоящий диплом Изготовим ваш диплом в минимальные сроки. Если вы находитесь в Москве или Санк-Петербурге ваш диплом будет на руках в течение 24 часов. Жители других регионов будут ждать диплом от 3 до 5 дней при экспресс-доставке Почтой России, другими службами доставки от 1 до 4 дней.

Інтернет хостинг IHC - вигідні тарифні плани, низькі ціни.

В Україні.

В Росії.

Покупаете квартиру? помощь в ипотеке.

физика  фантастика

ф г d 3 г l d 2 e q a э ъ 1 ψ ы g ц a p z e г q s 8 м в й у p g a g і d п u г ї ы ф а г v y я з m t ц х й ю d ь в ф в л h d l s є з t ы н ж т q и ж